trieda 4 – 5 ročných detí

Učiteľky: Anna Marušáková, Františka Pariláková

A ďalší super týždeň s exotickými zvieratami, návštevou ZOO parku a letného kúpaliska za nami.

text a foto: p. uč. Františka

Margarétky si užili úplne inú telesnú výchovu – s novým náčiním a podľa vážnej hudby. Veeeľmi ich to bavilo!

text a foto: p. uč. Františka

Tri prasiatka

Nielen tri prasiatka, ale aj naše margarétky už vedia, z čoho sa veci vyrábajú tak, aby nám čo najlepšie slúžili. A čo už nepotrebujeme, ako to potriediť do farebných kontajnerov.

text a foto:p. uč Františka

Fašiangy, Turíce

Fašiangový týždeň si margarétky spríjemnili hudobnou hrou.

foto:p. uč Janka

Zima

Konečne prišla naozajstná zima a margarétky si ju užívajú každý deň.

tex: p. uč. Františka, foto: p. uč. Františka a Anička

V týždni s témou “Slovensko – moja vlasť”

V tomto týždni sa deti oboznámili so štátnymi symbolmi, vnímali krásy Slovenska cez prezentáciu o našej krajine, zdobili domčeky čičmianskymi vzormi, vyrábali čelenku pre športových fanúšikov zo Slovenska a veľa rozprávali o slovenskom folklóre. Vyskúšali si ako sa niekedy ľudia obliekali, akú hudbu počúvali, tancovali a aké piesne spievali. Jednu peknú pieseň sa aj naučili – “Po nábreži koník beží”.

text a foto: p. uč Františka

Týždeň s margarétkami

Margarétky celý týždeň usilovne pracovali. Zaslúžia si pod stromčekom nájsť darčeky, čo poviete? 😉

foto: p. uč. Františka

Ovocie a zelenina

Margarétky kreslili, maľovali, cvičili, varili školkársku polievku – veselú, smutnú, skákaciu, spaciu a pritom sa veľmi zabávali.

text a foto: p. uč Františka