Športová olympiáda

Celá škôlka športovala 🙂 V areáli 2.ZŠ súťažili deti zo všetkých tried. Sily si zmerali malé púpavienky, aj veľkí predškoláci. Dopoludnie strávili deti v duchu fair play a výborne sa zabavili.

Trampoty Vodníka Plutvu

Divadlo pre deti CIliling zahralo dopoludnia všetkým deťom rozprávku o Vodníkovi Plutvovi.

Rozprávkový príbeh vodníka, ktorý pomáha kaprom a šťukám, rakom a leknám, mládencom a devám… Plutva je odhodlaný pomôcť každému, kto žije v jeho rybníku, alebo okolo neho iba prechádza!  A navyše ~  na oplátku pomôcť kamarátovi, ktorý mu tiež službu preukázal!!! Najmä je však odhodlaný uhájiť si svoje miesto pod starou vŕbou, zaslúžiť si vlastný rybník a najmä získať ruku svojej vyvolenej rusalky Alky!

Diskotéka

V stredu všetky deti tancovali na školskom dvore. Hudba znela široko-ďaleko a bolo nám veru veselo.

Včelie kráľovstvo

Zábavná a vzdelávacia udalosť predškolákom ponúkla príležitosť objaviť fascinujúci svet života včiel a ich úlohu v prírode. Každé z detí si vyrobilo svoju vlastnú sviecu z voskového plátu a okrem nej si odnieslo veľa zaujímavých informácií.

Návšteva ZOO

Deti navštívili zvieratká v stropkovskej ZOO.