Tešíme sa, že plníte aktivity. Poproste mamku, alebo ocka, aby Vás odfotili a pošlite nám fotky.

smedoma@msmssp.sk

DETI pridajte sa a pošlite nám obrázky ako plníte aktivity. Radi Vás uvidíme 😉

PIATOK

Týždeň ubehol veľmi rýchlo a pred nami je víkend 🙂 Viete deti ako môžete pomôcť mamičke? Ak nie, tak si pozrite obrázky.

[pdf-embedder url=”https://www.msmssp.sk/WP_CONTENT_DIR/ako-pomôcť-mamičke.pdf” title=”ako pomôcť mamičke”]

Počasie sa má cez víkend zlepšiť a určite budete tráviť veľa času v prírode, ale ešte dnes môžete vyrobiť pekné výtvory, ktoré  podarujete mamičke  🙂

Možno sa budete chcieť naučiť peknú krátku básničku a zarecitovať ju mamičke 🙂 Kliknite na srdiečko a možno sa Vám nejaká básnička zapáči.

Deti, skúste vypracovať srdiečkové úlohy 🙂

Možno by ste radi vyrobili peknú srdiečkovú pohľadnicu. Tak nech sa páči, skúste. Nie je to vôbec ťažké 🙂

Aby bolo vonku krásne a zasvietilo nám cez víkend slniečko, môžete sa naučiť pekné pesničky a zaspievať si 🙂

Budúci týždeň nás čaká téma týždňa VODNÍKOVE KRÁĽOVSTVO, tak sa môžete tešiť na život pri rybníku 🙂 Určite sa dozviete mnoho zaujímavých vecí a budete mať možnosť pracovať na nových aktivitách. Všetky pani učiteľky Vám prajú krásny víkend 🙂

ŠTVRTOK

Milé naše mamičky, keby Vaše deti chodili do materskej školy, tak tento týždeň by sme oslávili Váš sviatok. Stretli by sme sa v triedach na besiedkach a deti by Vám pripravili pekný program, ktorý by Vás určite potešil 🙂 Všetky pani učiteľky Vám chcú poďakovať, že deťom sprostredkúvate  našu snahu odovzdávať im nové informácie takouto nezvyčajnou formou a chceme Vám zapriať aj touto cestou veľa zdravia, radosti a elánu pri zdolávaní tejto ťažkej situácie ktorá, pevne veríme, čoskoro skončí a stretneme sa opäť všetci spolu v našej materskej škole.

Ak sa Vám pieseň páči, môžete sa spolu s deťmi naučiť text. Určite by vám túto pesničku deti na besiedkach zaspievali:-)

[pdf-embedder url=”https://www.msmssp.sk/WP_CONTENT_DIR/moja-zlata-mamina.pdf” title=”moja zlata mamina”]

Všetky deti by sa tešili, keby Vám mohli nakresliť pekný obrázok, alebo vyfarbiť pracovný list. Pod obrázkom darčeka si nájdu pracovné listy, ktoré môžete vytlačiť a  deti ich určite s radosťou a pekne vyfarbia iba pre Vás.

Deti si môžu precvičiť rúčky pri grafomotorických cvičeniach a aj takýmito pracovnými listami Vás určite potešia 🙂

V tejto peknej rozprávke sa nájde určite veľa z Vás 🙂

[pdf-embedder url=”https://www.msmssp.sk/WP_CONTENT_DIR/Rozprávka-o-mamičke-1.pdf” title=”Rozprávka o mamičke”]

a pridávame pár nápadov na tvorenie pre deti