Deti z triedy Púpavy veselo šantili, športovali a zabávali sa počas sviatku MDD. Za svoj výkon si všetci zaslúžili medailu a sladkú odmenu.

Obláčiky deň detí oslávili súťažami, spevom i tancom. Tešili sa aj z návštevy záhradného centra Zelený raj. Úsmev im vyčarili darčeky, ktoré na nich čakali a spríjemnili im tento sviatok.

Deň detí v triede Fialky sa niesol v športovom duchu. Deti súťažili, kreslili kriedou a zabávali sa na diskotéke. Všetky deti si zaslúžili sladkú odmenu a medailu.

Margarétky majú nových kamarátov – koníky a psíkov. Milá a ochotná teta Becherová  deťom ochotne ukázala celý jazdecký areál. Dokonca mala pre deti nachystané aj sladké lízatka a džúsy. Deti si odniesli veľa zaujímavých zážitkov a prežili pekné dopoludnie.

Konvalinky, zvončeky a snežienky prežili dnešné dopoludnie v záhrade a zasúťažili si spolu. Vyskúšali si silu, obratnosť, rýchlosť a hlavne súťažili všetci spolu fair play 🙂 Všetci si zaslúžili medailu a deti prežili veselé a zábavné dopoludnie.

Deti v triede sedmokrásky čakal nabitý program. Zúčastnili sa divadielka O červenej čiapočke, neskôr si zahrať divadlo aj vyskúšali, kreslili na interaktívnu tabuľu a deň ukončili diskotékou.