Matice slovenskej 740/7 STROPKOV
Kontakt
Matice Slovenskej 740/7 Stropkov
tel.: 054 742 2362
mob: 0903 428 289
e-mail: skolka.mslovenskej@gmail.com IČO: 42343682
DIČ: 2023973952

Elokované pracovisko: Bokšanská ul. 1355/5
Tel. kontakt: 054/742 2390

Právna forma: rozpočtová organizácia
Odvetvie ekonomickej činnosti: predškolská výchova
Právny subjekt: od 01.01.2014
Archív
TOPlist
Počasie
iMeteo.sk

Deti z triedy Púpavy veselo šantili, športovali a zabávali sa počas sviatku MDD. Za svoj výkon si všetci zaslúžili medailu a sladkú odmenu.

no images were found

 


 

Obláčiky deň detí oslávili súťažami, spevom i tancom. Tešili sa aj z návštevy záhradného centra Zelený raj. Úsmev im vyčarili darčeky, ktoré na nich čakali a spríjemnili im tento sviatok.

no images were found

 


 

Deň detí v triede Fialky sa niesol v športovom duchu. Deti súťažili, kreslili kriedou a zabávali sa na diskotéke. Všetky deti si zaslúžili sladkú odmenu a medailu.

no images were found

 


Margarétky majú nových kamarátov – koníky a psíkov. Milá a ochotná teta Becherová  deťom ochotne ukázala celý jazdecký areál. Dokonca mala pre deti nachystané aj sladké lízatka a džúsy. Deti si odniesli veľa zaujímavých zážitkov a prežili pekné dopoludnie.

 

no images were found

 


Konvalinky, zvončeky a snežienky prežili dnešné dopoludnie v záhrade a zasúťažili si spolu. Vyskúšali si silu, obratnosť, rýchlosť a hlavne súťažili všetci spolu fair play 🙂 Všetci si zaslúžili medailu a deti prežili veselé a zábavné dopoludnie.

no images were found

 


 

Deti v triede sedmokrásky čakal nabitý program. Zúčastnili sa divadielka O červenej čiapočke, neskôr si zahrať divadlo aj vyskúšali, kreslili na interaktívnu tabuľu a deň ukončili diskotékou.

 

no images were found

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Materská škola Matice slovenskej  |  technický prevádzkovateľ - kontakt